Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
14399 Fox Lair LN, Edmond, OK 73025
Single Family Home
4 Beds3 Baths2,606 SqFt
$ 540,000 $ 555,000 2.7%

8809 NW 123rd ST, Oklahoma City, OK 73142
Single Family Home
4 Beds3 Baths2,494 SqFt
$ 435,000 $ 425,000 2.4%

204 NW 32nd ST, Oklahoma City, OK 73118
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,913 SqFt
$ 417,500 $ 424,900 1.7%

1332 NW Edmond RD, Piedmont, OK 73078
Single Family Home
3 Beds3 Baths2,048 SqFt
$ 400,000 $ 379,990 5.3%

18621 Melogold DR, Edmond, OK 73012
Single Family Home
3 Beds3 Baths2,089 SqFt
$ 380,000 $ 389,900 2.5%

7501 NW 144th CIR, Oklahoma City, OK 73142
Single Family Home
4 Beds3 Baths2,170 SqFt
$ 333,000 $ 333,340 0.1%

506 S Evans AVE, El Reno, OK 73036
Single Family Home
6 Beds5 Baths4,300 SqFt
$ 300,000 $ 295,000 1.7%

19137 Green Springs DR, Edmond, OK 73012
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,550 SqFt
$ 287,000 $ 287,000

3409 NW 163rd ST, Edmond, OK 73013
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,524 SqFt
$ 281,000 $ 290,000 3.1%

2718 NW 68th ST, Oklahoma City, OK 73116
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,300 SqFt
$ 260,000 $ 260,000

19470 E Covell RD, Luther, OK 73054
Single Family Home
4 Beds2 Baths1,976 SqFt
$ 250,000 $ 267,900 6.7%

10708 Whitehaven RD, Oklahoma City, OK 73120
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,133 SqFt
$ 229,990 $ 229,990

6221 Kingston RD, Oklahoma City, OK 73122
Single Family Home
4 Beds2 Baths2,170 SqFt
$ 225,500 $ 249,700 9.7%

11300 N Pennsylvania AVE #175, Oklahoma City, OK 73120
Condo
3 Beds3 Baths2,220 SqFt
$ 206,500 $ 206,500

6500 N Grand BLVD #162, Oklahoma City, OK 73116
Condo
3 Beds3 Baths1,701 SqFt
$ 205,000 $ 194,900 5.2%

6000 N Pennsylvania AVE #104, Oklahoma City, OK 73112
Condo
2 Beds2 Baths1,812 SqFt
$ 162,000 $ 179,000 9.5%

6500 N Grand BLVD #186, Oklahoma City, OK 73116
Condo
1 Bed2 Baths1,200 SqFt
$ 155,000 $ 149,900 3.4%

6500 N Grand BLVD #168, Oklahoma City, OK 73116
Condo
1 Bed2 Baths1,200 SqFt
$ 149,900 $ 154,500 3.0%

6000 N Pennsylvania AVE #32, Oklahoma City, OK 73112
Condo
2 Beds2 Baths1,812 SqFt
$ 124,900 $ 124,900

6000 N Pennsylvania AVE #115, Oklahoma City, OK 73112
Condo
2 Beds2 Baths1,184 SqFt
$ 119,999 $ 119,999

6000 N Pennsylvania AVE #66, Oklahoma City, OK 73112
Condo
2 Beds2 Baths1,184 SqFt
$ 117,500 $ 117,500

6000 N Pennsylvania AVE #48, Oklahoma City, OK 73112
Condo
2 Beds2 Baths1,184 SqFt
$ 112,500 $ 117,500 4.3%